MY JOURNEY

OCTOBER WHOLE30 / Je to tu

3.10.16

Je tu mé další Whole30. Zase 30 dní bez obilovin, cukru, mléčných výrobků, umělých barviv, éček, alkoholu.. Už po třetí v tomto roce. Tentokrát se mi trochu totiž rozjely chutě a padly i špatné volby :D Tak se potřebuju srovnat. Dávám tomu za vinu jídlům pro Lauru, bylo to samé dojídání, ochutnávání - jogurt sem, kaše tam.. No a taky byla svatba, takže trocha toho sladkého, alkoholu.. 

Tentokrát jsem si dala za cíl se k Whole30 navíc i pravidelně hýbat. Nejlíp každý den intenzivně alespoň na 30 min (mimo procházek s Laurou..). Takže jsem se rozhodla po pár testovacích trénincích cvičit jednoduše doma, podle Jillian Michaels 30 day shred program. Kdo sleduje Kačí z My Cooking Diary, tak už určitě ví, o co se jedná. Jo, Kačí mě inspirovala ;)) Program má tři levely a každý se cvičí deset dní. Bohužel se vlastně 10 dní cvičí to stejné - což mě na tom ze začátku dost odrazovalo. Ale co, daleko lepší než se pořád shánět po inspiraci ke sestavování tréninků. Level 1 najdete zde. Level 2 zde. Level 3 zde. Ale všechna tři videa si můžete také stáhnout na uložto ;)

Myslím, že pohyb ke zdravějšímu způsobu stravování prostě patří. Ale vím, že to chce trpělivost a čas, který si spousta lidí myslí, že nemá.. Ale víte co, má! 15-30 minut si opravdu každý dokáže najít, jen je potřeba chtít, i kdyby to mělo být v 9 večer.. Na druhou stranu je potřeba mít realé cíle. Prostě vytvarovat si postavu chvilku trvá. Déle než 30 dní. Já beru těchto 30 dní, jako svůj začátek v pravidelnosti a větší disciplíně. Snad zvládnu zlomit své zvyky, teda spíš nezvyky :D 

Pokud do Jillian také půjdete, tak se nenechte odlákat tím, že třeba ze začátku nezvládnete cviky na 100%. Den ode dne se vám zlepší fyzička a ono to půjde ;) A připravte se, že vás budou bolet svaly. 

A abych shrnula svou dnešní startovací bilanci:
3 super Whole30 jídla (neplánovaná předem), jídla pro Lauru, jídla pro manžela
min. 3,5 km chůze (zlobí mě aplikace Pacer, nemáte někdo tip na jiný krokoměr? :)
30 minut s Jillian
60 dřepů během čištění zubů - má "tradice" už od ledna, nejlíp každý den! 

No a ať už jdete do Whole30 se mnou, nebo se rozhodnete, že zkusíte jen pravidelněji cvičit, myslete na to, že to děláte pro sebe. Jestli budete podvádět, podvedete jen sami sebe ;) A to se odrazí na výsledku. Hlavně se ale do ničeho nenuťte. Musíte chtít vy sami, pak půjde cokoliv. Vůle je všechno! 
Míša

You Might Also Like

0 komentářů