MEET ME OUTSIDE

BLOGERKA ROKU 2016

30.10.16

Nejspíš jste si všimli stejně jako já,  že se isntagramové účty, facebookové stránky a samotné blogy blogerek, které máte rádi a sledujete je, začínají plnit hlasováním v soutěži "Blogerku roku 2016". A ještě to pár dní budete muset zkousnout ;) 

V lednu, kdy jsem si založila tento "blog", jsem si popravdě nemyslela, že bych se snad mohla účastnit takové soutěže. Stejně tak, jako jsem si nemyslela, že bych se mohla účastnit food marketů nebo bych mohla být oslovena na spolupráce či workshopy, right?  
Ale prostě to tak asi má být :D Tímto moc děkuju hlasu, který mě nominoval do kategorie "COSMO OBJEV ROKU". Tento jeden jediný hlas pro mě znamená nejvíc! Znamená to, že tam někde mezi vámi je někdo, kdo má mé příspěvky snad i rád. A tímto mi vrací zpátky tu největší podporu, jakou mi může dát. Je to strašně nakopávající pocit! :) 
Jednoduše chci říct, že by byla celkem škoda, aby tam ten nominující hlas byl sám :D Budu ráda za každý další! A vzhledem k tomu, že se v každý kategorii může hlasovat jen jednou a vzhledem k tomu, že v mé kategorii je nás snad bambilion (to znamená, že si tento rok založilo bambilion dalších lidí svůj vlastní blog - a ano, každý je skvělý a každý si to zaslouží), dáte mi svým hlasem najevo, že vám zrovna na tom mém blogu záleží a snad i něco nového přináší.. 

Pomoci šířit mou teorii dobrého jídla a hesla "We are whatever we eat has eaten" můžete zde:

Děkuju mockrát za projevenou podporu,
Míša

You Might Also Like

0 komentářů