ABOUT

HI, WORLD! / CO VÁS TU ČEKÁ A NEMINE

26.8.16

Ahoj :) díky, že jsi právě teď na mém blogu! Znamená to, že tě něco zaujalo a to něco tě dovedlo až sem.. Celé Yummy Mummy Foodie vzniklo v lednu 2016. Jak si asi všimneš, zaměřuji se primárně na paleo stravování. Snažím se ti touto cestou ukázat, že výběr potravin pro tvorbu našeho jídelníčku je přímo uměrný našemu zdraví - jak fyzickému tak psychickému. Mým cílem je sdílet s tebou recepty ze skvělých surovin plných zeleniny, ovoce, masa a zdravých tuků. Chci ti ukázat, že to jde i bez mouky, mléka, cukru, luštěnin i pseudoobilovin. Jednoduše, zkus se mnou (alespoň čas od času ;) odlehčit svému jídelníčku.. 

Mým heslem je: "we are whatever we eat has eaten"

Budu se tě tu zároveň snažit motivovat, abys vyzkoušel/la 30 denní restart Whole30, během kterého můžeš zkusit změnit své stravovací návyky a pomoct si tak od zdravotních problémů, stejně jako já.
Zde na blogu najdeš kromě receptů a Whole30 informací také články o potravinách, které vycházejí z mých vlastních zkušeností a nastudování.. A jelikož jsem také mladá máma na rodičovské, tak se snažím přispívat i články o dětských příkrmech, jídlech a jiných věcech pro maminky.. :)
Doufám, že tu najdeš inspiraci a budeš se rád/a vracet :)
Fotky zde na blogu jsou mé vlastní. Miluju jídlo, miluju vaření a miluju focení. A baví mě se ve všem zdokonalovat.. 

Pokud se chceš dozvědět něco více o mě, o tom, proč jsem si tento blog založila a proč se snažím jít směrem stravovacího stylu paleo, tak si přečti tento článek, který byl můj úplně první.. ;)

Pokud budeš potřebovat detailnější členění receptů, než jen Paleo, Whole30, Jiné, Pro děti - jako vidíš v hlavním menu - stačí se podívat na pravou stránku blogu, kde najdeš štítky - tak štítkuj prosím, jak je libo ;)

No a jestli něco dle mých receptů uvaříš, tak mi to dej určitě vědět (napiš mi komentář na blogu, označ mě na FB, na Instagramu, napiš mi email) ;) Nic mi neudělá větší radost, než to, že mi dáš vědět, že chutná i tobě ♥
Míša
KONTAKT
Instagram: yummymummyfoodie
>>>>>>><<<<<<<


Hi! Thanks for stopping by on my blog! My goal is to share vibrant whole food recipes that make you feel yummy from the inside out. You will find here simple health (vegan, raw, paleo, whole30 combo) recipes, my paleo journey and some baby stuff too.. Welcome and enjoy! ;)

If you cook anything according to my directions, please, let me know! You can do that via comment, FB, Instagram account or just write an email ;) I would love to know your journey too! 

Due to lack of time (you know, busy mummy life ;)) you will find here only recipes in english! For english text you have to scroll down each side. Thank you for your understanding!!
xoxo, Michaela 

You Might Also Like

0 komentářů