MUMMY WORLD

BABY DECOR INSPIRATION

14.4.16

Už od začátku těhotenství jsem se nemohla dočkat, jak vybavíme dětský pokoj pro Lauru. Bydlíme v 3+kk a ze "zbylého" pokoje se stala nejdříve kancelář, pak místo na učení ke státnicím a postupem času odkládací místo.. Měli jsme jasnou představu, že se pokoj předělá rovnou celý, a tak se taky stalo :) Nábytek jsme pořizovali na míru, a proto jsme využili společnost Mado, a jsme moc spokojení! Inspiraci na dekorace jsem sbírala nejvíce na Instagramu a Pinterestu. A asi nejvíc jsem si oblíbila styl @ketonkids. A co vy? Kde hledáte inspiraci vy? Využíváte české zdroje a nebo zahraniční? Nakupujete dekorace v zahraničí? Mně se bohužel často stává, že to co se mi zalíbí na zahraničních webech, v Čechách neseženu.. :( 
A teď už na vás čekají fotky se zdroji :)))
Míša
>>>>>><<<<<<
Well, I could not wait to rebuild and decorate room for little L from the very beginning of my pregnancy. We live in 3 rooms plus kitchen apartment and the third room were firstly used as an office, then as a place for studying for final state exams and finally as a place to store items (uuups :)) We had a clear idea to rebuild whole room for baby room, so we did it. We purchased custom furniture via Czech company Mado. For decoration, I found inspiration mainly on Instagram and Pinterest. And I really adore the @ketonkids style. And what about you? Where do you find inspiration? Which sources do you use - domestic or foreign? 
I hope that you will enjoy photos from L's room below :)
xoxo Michaela
Craftholic - váhala jsem, jestli si ho nenechám pro sebe (ale pššššt :))
Obrázky za Craftholicem Ketonkids.
///
Toy - Craftholic; Poster behind - Ketonkids
Tuhle krásnou hvězdu se jménem vyrobila moje mamka, není nad to mít doma někoho tak šikovnýho a zručnýho :)))
///
This adorable star with Laura's name created my mom, thank you!!! 
DIY "tabule" na křídy.. V podstatě se jedná o nátěry tmavé omyvatelné barvy, vhodné místo tabulí.. Určitě vám například v Hornbachu moc rádi poradí :))) Okraje tvoří stříbrné matné lišty, koupíte také tam..
///
DIY "blackboard" - just use some dark washable paint on the wall and strips for edges. 

Asi nejvíc jsem se nahledala mantinelů do postýlky, které by se mi líbily! No a pak jsem objevila Svět proužků, puntíků a hvězdiček, hell yes! Beemy
///
I almost could not find any nice cot bumper, but then I found czech store with handmade items full of strips, dots and stars! Beemy 
Bez monitoru dechu ani ránu! Vozíme i na cesty. Bohužel má Nanny v základním balení jenom jednu desku, takže pokud ji budete potřebovat na více místech, budete muset další desku dokoupit.
///
And which breathing monitor do you use in your country? 
Next, I love you! A kde nejraději utrácíte penízky za oblečení pro prcky vy?
///
Shopping baby girls outfits is passion, mainly on Next.
Tohle je prostě poklad! Sova s námi taky cestuje :) Přehrává 8 různých melodií a to po dobu až 45 minut. Já mám oblíbené 3, nevím jak Laura :D Každopádně každý večer při usínání hraje Lauře melodie Twinkle Twinkle Little Star a já do toho zpívám slova, radši ne moc nahlas :D Zdroj - bohužel netuším, byl to dárek.
///
Most favorite toy with Lullabies. I use it every single night and mainly Twinkle Twinkle Little Star melody.
Od příchodu z porodnice domů spí Laura v postýlce ve svém pokoji. Proto jsme si pořídili chůvičku s kamerou, abych ji mohla špehovat, kdykoliv mě napadne. A aby mě Laura mohla vzbudit, kdykoliv napadne ji :)) S chůvičkou jsme spokojeni, ale pro kameru je vždy potřeba el.zásuvka. A displej je zas strašně citlivý na wifi a jiné vlny :D Někdy máme nervy, protože displej prostě začne pípat a tvrdí, že ztratil signál - přitom je jen puštěná mikrovlnná trouba, například. Myslím, že by se dala najít lepší náhrada.
///
Laura is sleeping in her own room from the first days. So we bought baby monitor with camera. That's why I can spy her whenever I want and she can wake me up whenever she wants. :))

Beemy

Plním Lauře knihovnu..
///
First library
Ten polštář jsem dostala jako dárek k Vánocům. A dostal mě do kolen!
///
I got this super cool pillow as a Christmas gift. Laura is one week old on that photo, which I took.

You Might Also Like

0 komentářů